دانلود رایگان پکیج – Smooth Sync

d2f7c711 d69c 481e 9b06 d40b2a754be8
“در صورت امکان ، لطفاً بسته را بخرید تا از توسعه دهنده پشتیبانی کنید”

Smooth Sync v3.33 (Latest version)

نصب ساده در UNet ، PUN ، PUN2 و Mirror. بدون کدگذاری لازم است!

Rigidbodies و تبدیل را به راحتی از طریق شبکه صاف می کند. فقط کافی است اسکریپت SmoothSync را به هر شی game بازی اضافه کرده و نرم و صاف بودن آن را تماشا کنید.

هدف ما بهبود NetworkTransform در همه جبهه ها است. Smooth Sync از قابلیت تنظیم بیشتری برخوردار است ، از پهنای باند کمتری استفاده می کند و همگام سازی صاف و دقیق اشیا را به شما می دهد.

ایده آل برای همگام سازی هر چیزی که حرکت می کند. وسایل نقلیه ، کنترل کننده های شخصیت ، حتی اشیایی که توسط فیزیک کنترل می شوند. حتی در نرخ ارسال کم نیز عالی است.

بیش از 1 میلیون بازیکن استفاده می کنند!

هزینه های کاهش یافته
ما فقط آنچه را که نیاز دارید ارسال می کنیم و هزینه های شبکه را با Unity’s Network Transform تا 60٪ کاهش می دهیم. از ماشین حساب Unity استفاده کنید تا ببینید چقدر سریع هزینه خود را پرداخت می کند و در هزینه های شما صرفه جویی می کند.

درون یابی و برون یابی
برای جبران تأخیر ، درون یابی و برون یابی را انجام می دهد.

بسیار قابل تنظیم است
آنچه می خواهید ارسال کنید و چه زمانی می خواهید آن را ارسال کنید. به صورت اختیاری شناورها را فشرده می کنید تا پهنای باند بیشتر کاهش یابد. تنظیمات درون یابی و برون یابی قابل برنامه ریزی بسته به نیاز بازی شما.

صحنه نمونه
همراه با صحنه های نمونه کاملاً کاربردی و مستند.

کد منبع
کد منبع کامل ارائه شده است تا بتوانید همه چیز را با نظرات دقیق مشاهده کنید. تبدیل به هر سیستم شبکه ای آسان است.

پشتیبانی حرفه ای
ما دارای یک سابقه 5 ستاره پشتیبانی سریع و موثر هستیم. هر زمان خواستید از طریق ایمیل ، انجمن یا Discord با ما تماس بگیرید و ما برای حل هر مشکلی با شما کار خواهیم کرد.

ما به طور فعال در حال توسعه این افزونه برای استفاده در بازی چند نفره خود هستیم ، بنابراین بسیار سریع می توانیم به مشکلات پاسخ دهیم و مشکلات را برطرف کنیم.

تغییرات صاف اقتدار (UNet / Mirror)
برای VR مناسب برای مواردی است که هنگام دست زدن به اشیا نیاز به تغییر اختیار به محلی دارید

پشتیبانی از Rigidbody ، Rigidbody2D ، Transforms ، اشیا child کودک ، سرورهای اختصاصی ، تنظیم P2P ، مکث ، انتقال میزبان و تغییرات اختیار / مالکیت. اگر فکر می کنید چیزی را که نیاز دارید از دست داده ایم به ما اطلاع دهید!

در ویندوز ، OSX ، Linux ، iOS ، Android ، WebGL ، Vive ، Oculus ، Windows Phone ، Xbox ، PlayStation ، Nintendo قابل اجرا است. اگر یونیتی آن را اجرا کند ، اجرا می شود!

سایر دارایی های ما را بررسی کنید
Match Up پشتیبانی خواستگاری رایگان بدون دردسر برای هر سیستم شبکه را فراهم می کند.
NAT Traversal قابلیت حمل و نقل و پورت خودکار NAT را به بازی شما اضافه می کند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *