دانلود رایگان پکیج – Nature Shaders

12d35c95 dfa4 404d acfa ff68a5694f74
“در صورت امکان ، لطفاً بسته را بخرید تا از توسعه دهنده پشتیبانی کنید”

Nature Shaders v1.0.1 (Latest version)

Disc تخفیف زودرس پرنده: 50٪ تخفیف
ما می خواهیم از همه آزمایش کنندگان بتا و کاربران اولیه Nature Shaders برای همه بازخورد و کمکی که به ما کرده اید تشکر کنیم. این تخفیف برای شما مناسب است.
قیمت عادی: 70 دلار

تعامل ، باد و سایه اندازی بهتر برای پوشش گیاهی شما.

Nature Shaders مجموعه ای از سایه بان ها برای پوشش گیاهی شما است که تعامل بازیکن ، شبیه سازی باد ، سایه اندازی با کیفیت بهتر و موارد دیگر را برای شما به ارمغان می آورد.

شما می توانید به راحتی از هر منبعی مانند SpeedTree ، Megascans یا دارایی های دیگر از فروشگاه Unity Asset مدل ها را تبدیل و وارد کنید. الگوریتم منحصر به فرد Nature Shaders به ​​طور خودکار مدل ها و مواد را تجزیه و تحلیل کرده و آنها را برای شما تبدیل می کند.

سایه بان ها بر اساس یک چارچوب سایه بان ساخته شده اند که بیش از 25000 توسعه دهنده از آن اطمینان و استفاده می کنند. شما می توانید با مستندات گسترده انتظار سایه زنی های جلا ، استفاده آسان و بهینه سازی شده را داشته باشید.

وب سایت • شروع سریع • مستندات • توییتر

پشتیبانی از همه سیستم عامل ها و همه خطوط لوله رندر
سایه بان ها در همه خطوط لوله رندر ، بدون تنظیمات اضافی ، خارج از جعبه کار می کنند. شما می توانید از مدل های گیاهی خود در همه خطوط لوله رندر استفاده کنید ، حتی اگر پوشش گیاهی برای آن خط لوله خاص ایجاد نشده باشد.

با یک کلیک تنظیم کنید
کافیست بر روی یک پیش ساخته کلیک کنید و آن را به یک دارایی طبیعی تبدیل کنید و پیش ساخته و مواد به صورت خودکار برای شما تبدیل و پیکربندی می شوند.

امکانات

اثر متقابل
چمن ها را پایین بیاورید ، گیاهان را تحت فشار قرار دهید و در پشت اشیا ردپایی بگذارید. هر شی در صحنه می تواند با پوشش گیاهی ارتباط برقرار کند. تنها کاری که باید انجام دهید افزودن یک برخورد دهنده به جسم است.

باد
باد عبوری از پوشش گیاهی خود را شبیه سازی کنید ، از روزهای آرام تا طوفان های شدید.

شفافیت
عبور نور از برگها را شبیه سازی کنید. این منجر به روشنایی واقعی تر می شود که پوشش گیاهی شما را به درستی در تمام شرایط نوری سایه می زند.

تصحیح رنگ
با استفاده از روشهای تصحیح دقیق رنگ ، رنگ گیاهان را تغییر دهید. حتی می توانید در همان صحنه تنوع رنگی را برای همان پوشش گیاهی اضافه کنید.

تصحیح چشم انداز
وقتی از زاویه دید از بالا به پایین نگاه می شود ، چمن را دور از دوربین قرار دهید. این یک نگاه متراکم و واقع بینانه تر ایجاد می کند.

نقاب پویا
پوشش گیاهی را در یک منطقه خاص حذف کنید ، یا تراکم را کاهش دهید. برای پنهان کردن پوشش گیاهی در زیر ساختمان ها ، اجازه دادن به بازیکن برای بریدن چمن ، یا ایجاد مکانیک های بازی منحصر به فرد مفید است.

پوشش رنگ پویا
رنگ پوشش گیاهی را در یک منطقه خاص از صحنه خود تغییر دهید. این مناطق می توانند به صورت پویا ایجاد ، جابجا و تغییر کنند.

مشها را تبدیل کنید
مش ها با استفاده از الگوریتم منحصر به فرد Nature Shaders برای شناسایی شاخه های درختان ، برگ ها و سایر اشکال پوشش گیاهی مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند. سپس از این اشکال برای تنظیم خودکار باد و تعامل استفاده می شود. نیازی به پیکربندی دستی مدل ها یا مش نیست.

تبدیل / وارد کردن از:
✔ SpeedTree
✔ Quixel Megascans
✔ Unity’s Tree Creator
✔ هر دارایی فروشگاه دارایی
models مدل های سفارشی ایجاد شده توسط تیم شما

تبدیل مواد
مواد با استفاده از پروفایل های تبدیل شده به طور خودکار تبدیل می شوند. با این کار خصوصیات به طور خودکار کپی می شوند و در صورت لزوم آنها را دوباره بازسازی می کنید.

مجوز

اطلاعات مجوز
License مجوز دائمی
Use استفاده تجاری
Us کاربران نامحدود¹

licenseاین مجوز به کاربران نامحدود در یک مکان واحد از کسب و کار شما اجازه می دهد. اگر چندین مکان اداری دارید یا اگر با پیمانکاران خارجی کار می کنید ، لطفاً مجوز Multi-Entity را بالای دکمه خرید انتخاب کنید.

ⓘ این مجوز پیش فرض در Asset Store است ، این متن فقط برای روشن کردن جزئیات است. جزئیات کامل در فروشگاه دارایی EULA موجود است

به روزرسانی
این دارایی و مجوز برای استفاده در Unity 2019 و 2020 در نظر گرفته شده است. ما هر ساله برای نسخه های بزرگ جدید Unity یک نسخه اصلی برای Shaders طبیعت ایجاد می کنیم. (2020 ، 2021 ، 2022 ،)

به روز نگه داشتن سایه بان های طبیعت با جدیدترین تغییرات و ویژگی های جدید در Unity ، تلاش و منابع زیادی را می طلبد و ما از این طریق از طریق یک قیمت به روزرسانی کوچک برای عرضه های عمده ، از شما کمک می خواهیم. در صورت عدم نیاز به بروزرسانی لازم نیست و می توانید تا زمانی که نیاز دارید به استفاده از Shaders از طبیعت در Unity 2019-2020 ادامه دهید.

آخرین ارتقاgrade مهم ، Nature Shaders 2021 برای Unity 2021 خواهد بود.

حمایت کردن
پشتیبانی ایمیل رایگان با خرید شما گنجانده شده است.

جزئیات

یکپارچه با Nature Renderer یکپارچه شده است
این دارایی را با Nature Renderer ترکیب کنید تا از سایه بان ها برای پوشش گیاهی در زمین استفاده کنید و مقدار زیادی گیاهان را با عملکرد بالا ارائه دهید.

خطوط لوله رندر پشتیبانی شده و نسخه های Unity:
✔ استاندارد / ساخته شده · وحدت 2018.4 – 2020.2
✔ High-Definition 7.2+ · Unity 2019.3 – 2020.2
✔ جهانی 7.2+ · وحدت 2019.3 – 2020.2

جزییات فنی
از بیلبوردهای تبلیغاتی پشتیبانی می کند. (با استفاده از رندر بیلبورد Unity و دارایی های بیلبورد)
از VR پشتیبانی می کند.
✔ پشتیبانی از ارائه به جلو و به تعویق افتاده.
✔ پشتیبانی از crossfade LOD.
Settings تنظیمات کیفیت را می توان در زمان اجرا تغییر داد.
✔ API برای ایجاد و ویرایش مواد در زمان اجرا در دسترس است.
d سایه بانها از کد HLSL استفاده می کنند و می توانند اصلاح شوند.

-Temporal Anti-Aliasing (HDRP) همراه با Wind پشتیبانی نمی شود.
✖ Raytracing در HDRP پشتیبانی نمی شود.

آیا چیزی در این لیست وجود ندارد؟
F

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *