دانلود رایگان پکیج – Steamworks V2: Complete

2b51fbeb eec1 4696 8b78 265c1f17fd71
“در صورت امکان ، لطفاً بسته را بخرید تا از توسعه دهنده پشتیبانی کنید”

Steamworks V2 Complete v2019.2.4 (Latest version)

مجموعه ای قدرتمند از ابزارها ، سیستم ها و برنامه های افزودنی ویرایشگر برای ادغام شما با Steam API راحت تر ، سریعتر و قوی تر. برای بازی خود از Steam نهایت استفاده را ببرید!

Heathen Engineering’s Steamworks V2 مجموعه ای از ابزارها ، سیستم ها و برنامه های افزودنی ویرایشگر است که برای سهولت ، سرعت و قدرتمندتر کردن ادغام Valve’s Steamworks با پروژه Unity شما طراحی شده است. Steamworks V2 تمام ویژگی های Valve’s Steamworks Client API را پوشش می دهد و برنامه های افزودنی ، ابزارها و سیستم های ویرایشگر سفارشی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید از Steam برای بازی خود بیشترین استفاده را ببرید.

اگر مهاجرت خود را از Steamworks V1 انجام دادید ، بدانید که v2 یک تغییر ساختاری عظیم است. باید Steamworks v1 را بردارید و سپس v2 را نصب کنید. هیچ کد موجودی که برای کار با V1 طراحی شده باشد بعید است بدون تغییر با V2 کار کند.

این دارایی از Steamworks.NET تحت مجوز MIT استفاده می کند. برای اطلاعات بیشتر به فایل ThirdPartyNotices.txt در بسته مراجعه کنید.

آیا می خواهید بیشتر بیاموزید؟

به سایت اصلی در HeathenEngineering.com مراجعه کنید

تفاوت این مورد با Steamworks.NET یا Facepunch.Steamworks چیست؟

Heathen’s Steamworks V2 فقط یک بسته بندی C # در اطراف API های Steam نیست ، بلکه در واقع بر روی Steamworks.NET ساخته شده است که برای تبدیل API های Valve به C # درست است. نه ، آنچه ما به جدول می آوریم ابزارها ، برنامه های افزودنی و سیستم های آزمایش شده نبرد هستند که همگی با توجه به توسعه دهندگان Unity و Unity طراحی و ساخته شده اند.

با یکپارچه سازی ویرایشگر Heathen می توانید مصنوعات Steam خود را مانند آمار ، دستاوردها و جدول امتیازات به رفتارها و اشیا existing موجود با کم یا در اکثر موارد بدون کد تنظیم و پیکربندی کنید. Heathen با Steamworks Inspector ، ابزاری ویرایشگر ، به شما کمک می کند تا در زمان شبیه سازی ، یکپارچه سازی را انجام دهید و از API همسان شوید.

Steamworks Inspector’s Inventory Editor ابزاری را در اختیار شما قرار می دهد تا بصورت بصری مدل Steam Inventory خود را طراحی کرده و سپس با استفاده از آن تعریف تعریف مورد JSON مورد نیاز Valve را ایجاد کنید. V2 پسوند Steamworks.NET است و API های Steam جایگزینی نیستند بنابراین هر کد مبتنی بر Steam موجود یا پیدا کنید درست در کنار ابزارها و سیستم های ما کار می کند. در عوض شما یک پیشکسوت فصلی یا تازه وارد Steam یا Unity هستید ، Heathen’s Steamworks V2 می تواند شما را قادر به انجام کارهای بیشتر کند.

سوالی دارید؟ به اختلاف ما بپیوندید و از توسعه دهندگان بپرسید!

مستندات:

پایگاه دانش Heathen

آموزش های ویدئویی:

توسط در YouTube

پشتیبانی زنده در:

Heathen Assets Discord Server

Heathen’s Steamworks بر اساس چارچوب Steamworks.NET ساخته شده و آن را با Heathen’s Systems Core گسترش می دهد و به طراحان و برنامه نویسان یکپارچه سازی نرم و آسان Steamworks API با بازی شما و بدون تفاوت از معماری Valve را ارائه می دهد. این روش به این معنی است که اسناد رسمی سوپاپ ، آموزشها و غیره هنوز هم اعمال می شوند در حالی که این قابلیت را در م moreلفه های دوستانه تر Unity نیز پیچیده اند.

Heathen Systems Core در این دارایی گنجانده شده و کاملاً با آن ادغام شده است. دستاوردها ، کاربران ، پیام های شبکه و موارد دیگر را به عنوان “متغیرهای قابل نوشتن” تعریف کنید تا به راحتی بتوانید از صحنه استفاده کنید و به راحتی توسط سیستم Heathen’s Game Event هدایت شوید.

با مهندسی Heathen بیشتر کار کنید!

با Mirror Networking سرور اختصاصی یا چند نفره کلاسیک Peer to Peer ایجاد کنید و از خدمات باورنکردنی و قدرتمند Steam Networking Valve نهایت استفاده را ببرید. پشتیبانی از MLAPI اکنون به عنوان یک انتقال عملی و پشتیبانی از Mirage به زودی در دسترس است.

بازی های خود را با دستاوردها ، آمار کاربر ، ویژگی های اجتماعی ، DLC Steam و پشتیبانی از Steam Workshop غنی کنید. به راحتی لابی های Steam را ایجاد کنید یا به آنها بپیوندید ، سیستم های چت را با بازی خود ترکیب کنید و موارد دیگر. Heathen’s Steamworks یک نبرد آزمایش شده و توسعه دهنده است که یکی از قوی ترین و محبوب ترین رابط های پلت فرم دیجیتال در اطراف را تایید کرده است.

تازه وارد Steamworks هستید؟

Heathen’s Steamworks با فرم پشتیبانی زنده مهندسی Heathen و جامعه در حال رشد بیش از 600 توسعه دهنده ارائه می شود. به سرور Heathen Assets Discord بپیوندید که در آنجا می توانید س askالاتی بپرسید و پاسخ های بی درنگ دریافت کنید ، آخرین پروژه خود را به نمایش بگذارید و برای کمک به شکل گیری رشد بخارهای Heathen به کانال آزمایش Steamworks بپیوندید.

سیستم عامل ها / سیستم عامل های پشتیبانی شده

پنجره ها
لینوکس
سیستم عامل مک
مستندات:

پایگاه دانش Heathen

آموزش های ویدئویی:

توسط در YouTube پشتیبانی زنده در: Heathen Assets Discord Server این دارایی از Steamworks.NET تحت مجوز MIT استفاده می کند. برای اطلاعات بیشتر به فایل ThirdPartyNotices.txt در بسته مراجعه کنید. ویژگی های اصلی شبکه های بخار / سوکت شبکه های بخار
حمل و نقل آینه پشتیبانی از SteamNetworking و SteamNetworkSockts
حمل و نقل MLAPI (عملیاتی) از SteamNetworking پشتیبانی می کند
سرور بازی بخار
مرورگر سرور
خواستگاری
احراز هویت
ادغام با حمل و نقل شبکه
Steamworks.NET (دسترسی C # به API کامل Steam)
بخار UGC
کارگاه بخار
اشتراک فایل
بخار DLC
ذخیره سازی از راه دور یا همان ذخیره سازی ابر
ذخیره و بارگذاری سیستم
مدیریت چندین نوع پرونده
با هر جسم قابل سریال سازی کار می کند
احراز هویت بخار
مدیران صفحه بخار
دستاوردهای بخار
آمار کاربر بخار
موجودی بخار
تعریف مورد
ژنراتورهای مورد
برچسب های مورد
ابزارهای تبلیغاتی
تبادل اقلام معروف به صنایع دستی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *